Rejestracja spółek w Wielkiej Brytanii

Masz pytania?
zadzwoń!

020 8144 6976

O nas

Strona firma-anglia.pl należy do firmy Brytania Ltd,  zajmującej się księgowoscią, doradztwem podatkowym i doradztwem biznesowym w Wielkiej Brytanii. Od 2005 roku specjalizujemy się w usługach dla malych firm i osób fizycznych. Oferujemy szeroki zakres uslug w bardzo konkurencyjnych cenach. Wybierając nasze usługi dostajesz gwarancję profesjonalizmu, doświadczenia i bezpieczeństwa.


Licencja i nadzór


Firma Brytania Ltd prowadzi działalność w zakresie usług księgowych na podstawie licencji (Certificate of Registration) Instytutu Księgowych Finansowych (Institute of Financial Accountants) - istniejącej od 1916 roku brytyjskiej organizacji zrzeszającej wykwalifikowanych księgowych. Oznacza to, że obok posiadania odpowiednich kwalifikacj jesteśmy nadzorowani i związani kodeksem etycznym Instytutu. 

Aby nas zweryfikować - kliknij tutaj

 

Nasza firma jest także zarejestrowanym agentem HM Revenue and Customs (urzędu podatkowego).


Gwarancja i ubezpieczenie

Posiadamy pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej (Professional Indemnity Insurance). Oznacza to, że zlecając nam wykonanie usługi masz gwarancję, że odpowiadamy za naszą pracę.

Regulacje

Począwszy od roku 2007 wszystkie firmy i osoby oferujące odpłatne usługi z zakresu księgowości muszą być zarejestrowane i nadzorowane dla celów zapobiegania praniu brudnych pieniedzy na podstawie Money Laundering Regulations 2007 przez uprawnione organizacje zawodowe. Osoby (lub firmy przez nie kontrolowane), które nie posiadają odpowiednich kwalifikacji lub nie są zrzeszone w żadnej uprawnionej organizacji nadzorującej muszą być nadzorowane bezpośrednio przez urząd podatkowy. Firmy, które nie są nadzorowaje przez uprawnione organizacje lub urząd podatkowy działają nielegalnie.

Nasza firma dla celów MLR jest nadzorowana przez Institute of Financial Accountants.

Spełniamy brytyjskie przpisy dotyczące przechowywania danych osobowych - jesteśmy zarejestrowani jako kontroler danych osobowych w brytyjskim Urzędzie Ochrony Danych Osobowych (Data Protection Commisioner) pod numerem Z933009.

copyright © 2006-2022 Brytania Ltd Regulamin korzystania ze strony